Nabídka práce Sociální pracovník - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 12.12.2023 firma - zaměstnavatel Renarkon, o. p. s. (25380443). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 37 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Sociální pracovník
Odvětví:
Školství
Zdravotnictví
Sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
12.12.2023
Mzda:
22 500 až 37 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
1. kontakt E-MAILEM: zr@renarkon.cz

Vhodné i pro OZZ

Náplň práce:
- odborné sociální poradenství s cílovou skupinou: osoby závislé na návykových látkách, osoby s nelátkovými závislostmi a osoby ohrožené závislostí.

Požadujeme:
- minimálně vyšší odborné vzdělání pro výkon povolání sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
- trestní bezúhonnost
- orientaci v sociální oblasti a znalost adiktologické problematiky
- výborné komunikační dovednosti, aktivní přístup, psychickou odolnost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu
- další vzdělávání poradenských dovedností nebo započatý či již ukončený terapeutický výcvik výhodou
- ŘP skupiny B výhodou.

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou od 1.2.2024
- 11,5 hodinové směny nebo možnost směnného provozu ranní/odpolední
- mzdové podmínky dle interních mzdových tabulek
- 5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna
- příspěvek na stravování
- podporu v dalším vzdělávání

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67011761
Zaměstnavatel:
Renarkon, o. p. s. (25380443)
Kde budete pracovat:
Renarkon, o. p. s. Terapeutické centrum
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 603 498
E-mail: zr@renarkon.cz

Další nabídka práce podle lokality