Nabídka práce Technicko - obchodní zástupce (vhodné i pro OZZ) - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICKO - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (VHODNÉ I PRO OZZ) v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 15.01.2024 firma - zaměstnavatel MELON inox s.r.o. (03620000). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Technicko - obchodní zástupce (vhodné i pro OZZ)
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.01.2024
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie bonusy, prémie
Jiné výhody stabilní zázemí, benefity, stravenky
1. kontakt telefonicky, e-mailem, osobně. Tel.: 605 256 295, e-mail: info@melon.cz
Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání (výhodné v oboru strojírenství); úspěšná praxe na obchodní pozici; schopnost týmové spolupráce a aktivní přístup; platný řidičský průkaz skupiny B a aktivní řidič; komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

Jsme společností, která se věnuje prodeji vlastních výrobků, hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici obchodního zástupce. Budete mít možnost ponořit se do světa hledání nových obchodních příležitostí, přičemž se zaměříte na budování nových vztahů s klienty a rozvoj našeho obchodního portfolia.

Popis pozice
- Budete se aktivně věnovat hledání nových obchodních příležitostí, připravovat podklady pro jednání a obchodní smlouvy, a současně se budete soustředit na budování vztahů s novými zákazníky.
- Spolupráce na vývoji našich produktů.
- Kalkulace cenových nabídek.
- Implementace propagace a marketingových akcí.
- Precizní zaznamenávání vašich aktivit do systému a pravidelný reporting.

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), OZP.

Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod.

Zaměstnanecké výhody: stabilní zázemí, benefity, stravenky, bonusy, prémie

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič

Reference:
67012865
Zaměstnavatel:
MELON inox s.r.o. (03620000)
Kde budete pracovat:
MELON inox s.r.o., Ostrava - Poruba
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 256 295
E-mail: info@melon.cz

Další nabídka práce podle lokality