Nabídka práce Commissioning Engineer - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa COMMISSIONING ENGINEER v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 15.12.2023 firma - zaměstnavatel ABB s.r.o. (49682563). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 51 000 Kč .

Pracovní pozice:
Commissioning Engineer
Odvětví:
Výroba a provoz
Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
15.12.2023
Mzda:
51 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem.

Společnost ABB, přední světová firma působící v oblasti technologií pro automatizaci a energetiku, hledá do jednotky Rozváděčů vysokého napětí v Brně, nového kolegu/kolegyni.

Náplň práce:
- Projednání technických řešení a podmínek podle požadavků zákazníka
- Zpracování technické a komerční nabídky dle tendrových požadavků zákazníka
- Vyjasňování nabídek do úrovně nutné k objednávce
- Podílení se na tvorbě krátkodobých i dlouhodobých rozvojových plánů a obchodních aktivit
- Marketingová podpora výrobků ABB při jednání se zákazníky
- Úzká spolupráce v rámci obchodního týmu

Vítané zkušenosti:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Komunikativní znalost AJ podmínkou (znalost dalšího cizího jazyka výhodou)
- Dobré komunikační schopnosti a týmový duch
- Praxe na obdobné pozici velkou výhodou

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, jazykový kurz, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní pojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné bez maturity a bez vyučení

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67012909
Zaměstnavatel:
ABB s.r.o. (49682563)
Kde budete pracovat:
ABB s.r.o. - EJF
Kontaktní údaje:
E-mail: lucie.vasatova@cz.abb.com

Další nabídka práce podle lokality