Nabídka práce VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ (M/Ž) - Kožichovice na Třebíčsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ (M/Ž) v lokalitě Kožichovice na Třebíčsku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel ŠUDOMA s.r.o. (25304241). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ (M/Ž)
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Účetní všeobecní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody mobilní telefon
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- účtování faktur, pokladny a vnitřních účetních dokladů
- odpovědnost za účtování a věcnou kontrolu účetních dokladů
- zajištění archivace účetních dokladů
- pomoc hlavní účetní při zpracování daňových přiznání a hlášení, kontrole a inventarizaci účtů
- zpracování podkladů pro účetní závěrku, pomoc se závěrkovými pracemi
- komunikace s úřady a příslušnými orgány státní správy
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi na obdobné pozici min. 3 roky
- znalost podvojného účetnictví
- znalost daňové problematiky a související legislativy
- velmi dobrá znalost práce na PC
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
- vysoké pracovní nasazení, ochotu se učit
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- zázemí silné, prosperující společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- pravidelná školení
- možnost kariérního postupu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67014119
Zaměstnavatel:
ŠUDOMA s.r.o. (25304241)
Kde budete pracovat:
ŠUDOMA s.r.o. - pracoviště Kožichovice
Kontaktní údaje:
E-mail: jakub.vavra@sudoma.cz

Další nabídka práce podle lokality