Nabídka práce Pracovníci v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka) - Mladá Boleslav

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (PEČOVATEL/PEČOVATELKA) v lokalitě Mladá Boleslav přichází na pracovní trh ke dni 27.03.2024 firma - zaměstnavatel Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, příspěvková organizace (42718325). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 27 570 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovníci v sociálních službách (pečovatel/pečovatelka)
Odvětví:
Zdravotnictví
Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Dělené směny
Změněno dne:
27.03.2024
Mzda:
20 390 až 27 570 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní kontakt:
tel.: 703 849 981, v době Po - Pá od 7:30 hod. do 15:00 hod.
e-mail: dps.tvrznikova@seznam.cz

Náplň práce:
- poskytování péče seniorům a osobám se zdravotním postižením;

Zaměstnanecké výhody:
- práci na HPP;
- stabilní zázemí;
- 5 týdnů dovolené + 2 dyn sick days;
- platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 531/2021 Sb. platné od 1. 1. 2022;
- nárůst mzdy po zkušební době;
- příspěvek na stravování;
- po zapracování prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou;
- supervizní a metodickou podporu;
- práci v přátelském kolektivu;
- příjemné pracovní prostředí;
- další vzdělávání a osobní rozvoj.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67014597
Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, příspěvková organizace (42718325)
Pečovatelská služba města Mladá Boleslav, příspěvková organizace
Kontaktní údaje:
Tel.: 703 849 981
E-mail: dps.tvrznikova@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality