Nabídka práce Prodavač / prodavačka - Dobruška na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ / PRODAVAČKA v lokalitě Dobruška na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 22.03.2024 firma - zaměstnavatel NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. (61250988). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 22 900 Kč .

Pracovní pozice:
Prodavač / prodavačka
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači potravinářského zboží
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
22.03.2024
Mzda:
22 900 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody Multisport karta,příspěvek na stravování, výhodné zaměstnanecké nákupy, lázně
Kontakt telefonicky od 8:00 do 18:00 hod., osobně na pracovišti (PO - PÁ do 13:00 hod.) nebo e-mailem prace@novak-mu.cz.
Místo výkonu práce na prodejně Novák Maso-Uzeniny v objektu Penny Marketu.

Požadujeme:
- praxi v prodeji potravin
- vzdělání v oboru prodavač/ka- výhodou
- ochotu pracovat na dvě směny - ranní/odpolední
- dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- zodpovědný přístup k práci, samostatnost.
Náplň práce:
- nabídka a prodej masa, uzenin, lahůdek a dalšího sortimentu
- krájení a doplňování zboží do pultů
- prezentovat zboží v pultech
- obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
- práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
- práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
- péče o vzhled a čistotu prodejny.
Nabízíme:
- práci ve stabilní české společnosti, zaškolení na prodejně
- Multisport karta, příspěvek na stravování ve mzdě, příspěvek na penzijní připojištění
- zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
- odměna za práci o víkendech a svátcích, lázně
- výhodné zaměstnanecké nákupy masa
- možnost práce i na DPP.
- nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67016083
Zaměstnavatel:
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. (61250988)
Kde budete pracovat:
NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. - pracoviště Dobruška
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 233 169
E-mail: prace@novak-mu.cz

Další nabídka práce podle lokality