Nabídka práce Montážní dělníci ostatních výrobků - Jílové u Prahy na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI OSTATNÍCH VÝROBKŮ v lokalitě Jílové u Prahy na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel BAT team s.r.o. (01795198). Výše nabídnuté mzdy za (13 hod/týdně) je přinejmenším 145 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Montážní dělníci ostatních výrobků
Odvětví:
Výroba a provoz
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o provedení práce
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
13
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
145 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní nabídka právě pro Vás
Mladá prosperující firma hledá spolehlivé pracovníky na jednoduchou manuální práci:

Kontrola a montáž plastových a kovových výrobků pro automobilový průmysl
Nabídka:
• Práce je vhodná na hlavní pracovní poměr, částečný úvazek i dohodu o provedení práce (také pro maminky na mateřské dovolené, studenty nebo důchodce).
• Práce v malém, příjemném kolektivu
• Pracovní dobu si můžete přizpůsobit svým možnostem
• Motivující finanční ohodnocení od 145 Kč/hod. rostoucí dle výkonu
• Sociální benefity
• Zaškolení přímo na pracovišti i návazné školení v různých oblastech
• Nástup možný ihned
Popis pozice:
• Jednoduchá montáž (klipy, pásky)
• Vizuální výstupní kontrola dílů podle výrobní dokumentace (poškrábání, deformace, jiné vady)
• Vyřazování vadných kusů
• Manipulace, značení výrobků a palet
• Balení dílů

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, BAT team s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67016357
Zaměstnavatel:
BAT team s.r.o. (01795198)
Kde budete pracovat:
BAT team s.r.o. Jílové u Prahy
Kontaktní údaje:
E-mail: payroll@batteam.cz

Další nabídka práce podle lokality