Nabídka práce údržbář - Třebíč

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘ v lokalitě Třebíč přichází na pracovní trh ke dni 08.01.2024 firma - zaměstnavatel TRADO, s.r.o. (46905880). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
údržbář
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
08.01.2024
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Náplň práce : zajištění drobných stavebních oprav a údržbářských prací, odpovědnost za bezproblémový chod technického zařízení, odpovědnost za údržbu budov, vnitřních a venkovních prostor.
Požadavky: zájem o dlouhodobou spolupráci, pracovní nadšení, flexibilita, samostatnost, všestranná technická a manuální zručnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
Praxe v oblasti údržby, elektrikář nebo specializace zedník /instalatér - výhodou, není však podmínkou.

Zázemí stabilní společnosti, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67016679
Zaměstnavatel:
TRADO, s.r.o. (46905880)
Kde budete pracovat:
TRADO, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: valachova@trado.cz

Další nabídka práce podle lokality