Nabídka práce Specialista/tka podpory prodeje pro plynárenství - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA/TKA PODPORY PRODEJE PRO PLYNÁRENSTVÍ v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel ELGAS, s.r.o. (47469978). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Specialista/tka podpory prodeje pro plynárenství
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
Dovolená navíc týden dovolené navíc + 3 dny sick days
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný ihned.
Náplň práce:
- komunikace se zákazníkem po telefonu i osobně
- úpravy technické dokumentace - příručky, návody, prospekty…
- aktivní pomoc při testování SW a parametrů zařízení
- školení zákazníků
Požadavky:
- minimálně SŠ technické vzdělání (elektrotechnické výhodou)
- dobré komunikativní schopnosti,,
- samostatnost,
- časová flexibilita,
- pečlivost.
Nabízíme:
- zajímavou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr
- práci v dynamické společnosti
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- možnost profesního růstu, dalšího profesního vzdělávání
- odpovídající finanční ohodnocení
Plat: dle schopností a praxe
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Práce s PC - Windows znalosti Microsoft office
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) minimální znalost B1

Reference:
67017435
Zaměstnavatel:
ELGAS, s.r.o. (47469978)
Kde budete pracovat:
ELGAS, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: personalni@elgas.cz

Další nabídka práce podle lokality