Nabídka práce Specialista zákaznického servisu s rumunštinou nebo bulharštinou (vhodné i pro OZZ) - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU S RUMUNŠTINOU NEBO BULHARŠTINOU (VHODNÉ I PRO OZZ) v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 10.01.2024 firma - zaměstnavatel Westlogic s.r.o. (28637372). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Specialista zákaznického servisu s rumunštinou nebo bulharštinou (vhodné i pro OZZ)
Odvětví:
Administrativa
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.01.2024
Mzda:
27 500 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 1 týden nad rámec zákona
Jiné výhody příspěvek na stravování
Poznámka k nabídce práce:
1. kontakt E-MAILEM: career@westlogic.eu
Požadujeme: rumunštinu nebo bulharštinu na úrovni rodilého mluvčího; výborná znalost češtiny; znalost práce na PC - dobrá úroveň; zkušenosti s administrativou; vhodné i pro absolventy, osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ)

Náplň práce: zpracování přijatých objednávek, telefonický a e-mailový kontakt se zákazníky, práce s interními systémy

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC znalost práce na PC - dobrá úroveň
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní) výborná znalost
Jiné (aktivní) rumunština nebo bulharština na úrovni rodilého mluvčího

Reference:
67017921
Zaměstnavatel:
Westlogic s.r.o. (28637372)
Kde budete pracovat:
Westlogic s.r.o.;
Kontaktní údaje:
E-mail: career@westlogic.eu

Další nabídka práce podle lokality