Nabídka práce Soustružník CNC - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa SOUSTRUŽNÍK CNC v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 21.02.2024 firma - zaměstnavatel Traťová strojní společnost, a.s. (04946685). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Soustružník CNC
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.02.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
1. kontakt E-MAILEM: personalni@tssas.cz

O nás
Jsme největší opravnou železničních kolejových vozidel v České republice s dlouholetou tradicí, sahající až do roku 1847.

Co vás čeká: obsluha CNC soustruhu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- Minimálně 1 rok praxe na obsluze pálících strojů
- Schopnost samostatně upravovat programy v systému Siemens Sinumeric a Heidenhain
- Schopnost pracovat v kusové výrobě
- Znalost materiálů a nástrojů, včetně volby řezných podmínek pro obrábění
- Schopnost číst technické výkresy
- Znalost měření a vlastní kontrola odvedené práce

Co vám můžeme nabídnout
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- závodní stravování
- zaměstnání v kmenovém stavu
- 5 týdnů dovolené
- práce ve stabilní společnosti - jsme na trhu od roku 1847
- práce na HPP v 1 směnném provozu, ranní směny od 6 - 14 hod, PO-PÁ
- nástup IHNED (po absolvování vstupní lékařské prohlídky), nebo po dohodě

Přidejte se do úspěšně rozjetého vlaku, těšíme se na Vás!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67018123
Zaměstnavatel:
Traťová strojní společnost, a.s. (04946685)
Kde budete pracovat:
Traťová strojní společnost, a.s., Ostrava
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 552 068
E-mail: personalni@tssas.cz

Další nabídka práce podle lokality