Nabídka práce Bezpečnostní pracovník/pracovnice, vrátný/á - strážný/á - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE, VRÁTNÝ/Á - STRÁŽNÝ/Á v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 16.04.2024 firma - zaměstnavatel ČP Guarding, s.r.o. (48290394). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 125 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Bezpečnostní pracovník/pracovnice, vrátný/á - strážný/á
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
16.04.2024
Mzda:
125 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenkový paušál, osobní ohodnocení, prémie
Přijmeme bezpečnostního pracovníka na klidnou vrátnici České pošty.
Náplň práce: evidence osob, vozidel, klíčů, odbavování telefonátů, střežení areálu. Nenáročná práce vhodná pro OZP/OZZ.
Nepřetržitý provoz (12-ti hodinové směny, 06:00 - 18:00, 18:00 - 06:00), Po - Ne. Plánování směn je na domluvě s vedoucím ostrahy daného objektu.
Nástup možný od 15.01.2024. na HPP, plný úvazek.
Mzda vyplacena nejpozději do 14. dne následujícího měsíce. Hodinová sazba 125,- Kč + bonusy.
Výhodou je vlastnění certifikátu/osvědčení profesní kvalifikace strážný, nutná trestní bezúhonnost.
Vítány zkušenosti v oboru.
Na pracoviště nedocházet osobně, pohovor po předešlé tel. domluvě na čísle 602 765 685.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67018213
Zaměstnavatel:
ČP Guarding, s.r.o. (48290394)
Kde budete pracovat:
ČP Guarding, s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 765 685
E-mail: brzobohata.andrea@cpguard.cz

Další nabídka práce podle lokality