Nabídka práce Obsluha CNC dělící pily - Strakonice

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA CNC DĚLÍCÍ PILY v lokalitě Strakonice přichází na pracovní trh ke dni 24.04.2024 firma - zaměstnavatel LAMIVEX s.r.o. (26072459). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
Obsluha CNC dělící pily
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Řemeslníci a opraváři
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
24.04.2024
Mzda:
28 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- Obsluha CNC formátovací pily včetně automatizovaného systému odkládání nařezaných dílů.
- Kontrola kvality nařezaných polotovarů určených k dalšímu zpracování.
- Znalost výkresové dokumentace
- Vylepšovat a zefektivňovat problematická místa výrobního procesu řezání.
Mzda: 28.000,- Kč po zapracování 34.000- Kč
Zaměstnání na HPP ve stabilní rodinné firmě vyrábějící nábytek již 30 let. Možnost pracovat na nejmodernějších strojích na výrobu nábytku.
Benefity: stravenkový paušál, bonusy a prémie, sleva na firemní výrobky a služby.
KONTAKT: na e-mail: kariera@lamivex.cz. Kontaktní osoba Seberová Petra, tel. 728813096

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67018799
Zaměstnavatel:
LAMIVEX s.r.o. (26072459)
Kde budete pracovat:
LAMIVEX s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@lamivex.cz

Další nabídka práce podle lokality