Nabídka práce Traktorista - traktoristka / Ošetřovatel - ošetřovatelka skotu / Mechanizátor - mechanizátorka - Svoboda nad Úpou na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TRAKTORISTA - TRAKTORISTKA / OŠETŘOVATEL - OŠETŘOVATELKA SKOTU / MECHANIZÁTOR - MECHANIZÁTORKA v lokalitě Svoboda nad Úpou na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 09.04.2024 firma - zaměstnavatel NERZ, s.r.o. (46507078). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 120 Kč/hod .

Traktorista - traktoristka / Ošetřovatel - ošetřovatelka skotu / Mechanizátor - mechanizátorka
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Kvalifikovaní pracovníci v zemědělství
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.04.2024
Mzda:
120 Kč/hod
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B, T
- spolehlivost, pracovitost
Náplň práce:
- práce se zvířaty podmínkou
- letní měsíce - pastva, případně pomoc při sklizni pícnin
- zimní měsíce - krmení a ošetřování skotu
Nabízíme:
- příspěvek na stravování
Pracovní poměr na dobu určitou.
Mzda 120 Kč/hod. + 10%

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Reference:
67019186
Zaměstnavatel:
NERZ, s.r.o. (46507078)
Kde budete pracovat:
NERZ, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 369 572, 733 657 570
E-mail: marcus.nerz@seznam.cz