Nabídka práce SPECIALISTA/KA ZÁKAZNICKÉ PÉČE - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA/KA ZÁKAZNICKÉ PÉČE v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 18.03.2024 firma - zaměstnavatel ELYN ENERGIE a.s. (09387901). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
SPECIALISTA/KA ZÁKAZNICKÉ PÉČE
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
18.03.2024
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody stravenkový paušál
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné.
Upřesňující informace: jsme specialisté v oblasti financí, realit, investic a především energetického odvětví. Jsme dodavatelem elektřiny a plynu, nadále dodáváme FVE systémy, zdroje tepla a chladící zařízení. Zabýváme se komplexním poradenstvím a projekty v rámci energetických řešení. Systémy vyřizujeme na klíč vč. případného financování. Působení máme po celé ČR a na Slovensku.
Co vás čeká: náplní práce bude zejména odbavení klientů na pobočce, kteří chodí se stávajícími i novými požadavky na správu jejich odběrných míst elektřiny či plynu, příprava podkladů pro fotovoltaické elektrárny, podání žádosti o smlouvu o připojení, PPP, tvorba cenových nabídek, evidence a zpracování obchodních případů, zpracování podkladů a smluv + administrativa.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: vzdělání není nejpodstatnější, chuť učit se a být ambiciózní má větší váhu; komunikační dovednosti; preciznost; pozitivní přístup; trestní bezúhonnost; dochvilnost; zkušenost v oboru energetiky jsou výhodou; uživatelskou znalost balíčku MS Office.
Výhodou: orientace na energetickém trhu, fotovoltaika či MWh Vám není cizí- není to však podmínkou, vše Vás naučíme.
Co vám můžeme nabídnout: zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti; příspěvek na stravování (stravenkový paušál) ve výši 82 Kč na den; 200 hodin dovolené (5 týdnů dovolené); 3x sick days; zvýhodněný tarif vč. neomezených mobilních dat; přátelský kolektiv; firemní kulturní akce a sportovní aktivity; fixní mzdu + variabilní složku mzdy (horní hranice provizí není zastropována).
Kontakt: telefonicky (9:00 - 15:00 hod.) nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67019894
Zaměstnavatel:
ELYN ENERGIE a.s. (09387901)
Kde budete pracovat:
ELYN ENERGIE a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 153 031
E-mail: kariera@elyn.cz