Nabídka práce PRÁDELENSKÝ DĚLNÍK/DĚLNICE - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa PRÁDELENSKÝ DĚLNÍK/DĚLNICE v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel Domov U Biřičky (00579033). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 26 690 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PRÁDELENSKÝ DĚLNÍK/DĚLNICE
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
18 900 až 26 690 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek na závodní stravování
Jiné výhody příspěvek na masáže, kulturu, sportovní akce, rekreace
Podmínky přijetí: min.ukončené základní vzdělání doložené vysvědčením z posledního ročníku základní školy, doložení dokladu o očkování proti hepatitidě B, výpis z rejstříku trestu ne starší 3 měsíce, zdravotní a odborná způsobilost k výkonu funkce. Schopnost kolektivní práce, smaostatnost, spolehlivost a pečlivost.
Pracovní podmínky: jednosměnný provoz 40hod týdně PO-PÁ, pevná pracovní dle rozpisu směn viz níže:
I. týden 6.00hod - 14.30hod
II. týden 7.00hod - 15.30hod
III.týden 7.30hod - 16.00hod.
Náplň práce: příjem a třídění prádla, obsluha strojů a zařízení na oddělení prádelna, obsluha shozu na prádlo a manipulace s břemeny přesahující hmotnost 15 kg (z důvodu hygienických limitů daných nařízením vlády 361/2007 Sb., kterým se stanoví podmínky ochrany zdraví při práci je práce vhodná pro muže)

Zázemí silné příspěvkové organizace, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. po zapracování osobní příplatek

Termín přihlášek do 9.2.2024: V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis k posouzení, vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67020646
Zaměstnavatel:
Domov U Biřičky (00579033)
Kde budete pracovat:
Domov U Biřičky
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 229 104
E-mail: pandrle@ddhk.cz