Nabídka práce Hypoteční specialista - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa HYPOTEČNÍ SPECIALISTA v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel SMS finance, a.s. (25381512). Výše nabídnuté mzdy je 80 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Hypoteční specialista
Odvětví:
Finance
Ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
40 000 až 80 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Telef. kontakt: po-pá 9-17 hod.

Aktuálně vybíráme nového kolegu/kolegyni, který/á nám pomůže v našem krásném zázemí AZ TOWER, Brno. Pokud hledáš práci ve které se opravdu nudit nebudeš, čti dál :-)

Náplň práce:
Administrativní práce (emaily, komunikace s našimi obchodními partnery, klienty, práce na počítači, příprava smluv)
Servis stávajících i nových klientů
Komunikace s klienty
Práce jak v kanceláři, tak i v terénu
Vzdělávání se (školení, workshopy)

Co požadujeme:
Hledáme především člověka, který má potřebu seberealizace a chce se ve své práci skutečně rozvíjet. Někoho, kdo je maximálně spolehlivý a plný energie. Jsme si vědomi toho, že takových lidí je málo a na oplátku Vám nabízíme nadstandardní finanční ohodnocení.

Profesionální vystupování a ochotu jednat s lidmi
Samostatnost
Schopnost pracovat v dynamickém prostředí
Výborná komunikace s lidmi
Spolehlivost a profesionalita
Perfektní práce s počítačem
Minimálně SŠ vzdělání s maturitou,
Řidičský průkaz sk.B - VLASTNÍ AUTO
Čistý trestní rejstřík
Časovou flexibilitu

Zásadní pro nás je Vaše ochota na sobě pracovat. Projdete naším profesionálním školícím programem, tudíž nepožadujeme předchozí praxi v oboru.

Co nabízíme:
Skvělý kolektiv a příjemné vedení
Stabilní, dlouhodobé a svobodné zázemí SMS Finance, a.s.
Nadstandardní fixní plat + provize + odměny + osobní ohodnocení za výsledky
Osobnostní rozvoj
Krásné a moderní pracovní prostory v nejvyšší budově ČR
Příspěvek na mobilní telefon, notebook (za výsledky)
Firemní tarif Multisport karta
Teambuildingy a firemní akce

Pokud si myslíš, že je tato příležitost právě pro tebe, neváhej se nám ozvat. Nudit se s námi rozhodně nebudeš :-) https://www.financehavlik.cz/ https://smsfinance.cz/

Firemní tarif, příspěvky na mobil, notebook, automobil, Multisport karta a mnoho dalšího.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67020991
Zaměstnavatel:
SMS finance, a.s. (25381512)
Kde budete pracovat:
SMS finance, a.s. AZ Tower
Kontaktní údaje:
Tel.: 732483389
E-mail: petr.havlík@smsfinance.cz

Další nabídka práce podle lokality