Nabídka práce Seřizovači - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČI v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 20.02.2024 firma - zaměstnavatel Brembo Czech s.r.o. (28599888). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 32 700 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Seřizovači
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů
Počet volných míst:
5
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
20.02.2024
Mzda:
29 100 až 32 700 Kč
Poznámka k nabídce práce:
81221 Obsluha lakovacích zařízení na povrchovou úpravu kovů
ZamK
Telefonicky v pracovních dnech 9-11 hod., e-mailem, osobně pouze po předchozí telefonické/e-mailové domluvě.

Náplň práce: Seřizovači zajišťují proces výroby na svěřeném úseku. Zodpovídají za technický stav, provádí a organizují změny vyráběného modulu/barvy, kontrolují správnosti a parametry nastavení výrobní linky. Spolupracují na zaškolování nových pracovníků.
Požadavky: Praxe 2 roky na obdobné pracovní pozici.
Zaměstnanecké benefity: Levnější mobilní tarif, pojištění odpovědnosti, penzijní připojištění, očkování proti chřipce, příspěvek na dopravu aj.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67021487
Zaměstnavatel:
Brembo Czech s.r.o. (28599888)
Kde budete pracovat:
Brembo Czech s.r.o. Ostrava
Kontaktní údaje:
Tel.: 601 204 522
E-mail: marketa_tesarova@cz.brembo.com

Další nabídka práce podle lokality