Nabídka práce Konstruktér elektronik junior M/Ž - Šumperk

S novou nabídkou volného pracovního místa KONSTRUKTÉR ELEKTRONIK JUNIOR M/Ž v lokalitě Šumperk přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel APATOR METRA s.r.o. (26834073). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Konstruktér elektronik junior M/Ž
Odvětví:
Věda a výzkum
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování s příspěvkem
Dovolená navíc celkem 5 týdnů+3 dny indispoz. volna
Jiné výhody příspěvek na penzijní pojištění
Kontakt emailem : personal@metra-su.cz, Práce vhodná pro OZZ a absolventy, na 1 směnu s pružnou pra. dobou.
Náplň práce: návrh a vývoj elektronických přístrojů v oblasti měření a regulace (indikátory topných nákladů a elektronické vodoměry)
Požadujeme: min. ÚSO elektrotechnického směru - elektronika nebo sdělovací technika, znalost programování a práce s mikrokontroléry, návrh DPS, programování v jazyce C znalost anglického jazyka - čtení technické dokumentace, iniciativní přístup k zadaným úkolům, ochota učit se nové věci, schopnost práce v týmu,
samostatnost, komunikativnost, flexibilitu, loajalitu, ŘP skupiny B výhodou - místo vhodné pro absolventa

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) čtení technické dokumentace

Reference:
67021645
Zaměstnavatel:
APATOR METRA s.r.o. (26834073)
Kde budete pracovat:
APATOR METRA s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: personal@metra-su.cz

Další nabídka práce podle lokality