Nabídka práce Manipulant/ka výrobního procesu - příprava a zpracování výrobních surovin - Horušice na Kutnohorsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MANIPULANT/KA VÝROBNÍHO PROCESU - PŘÍPRAVA A ZPRACOVÁNÍ VÝROBNÍCH SUROVIN v lokalitě Horušice na Kutnohorsku přichází na pracovní trh ke dni 25.01.2024 firma - zaměstnavatel Primo group s.r.o. (25113593). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 29 000 Kč hrubého.

Manipulant/ka výrobního procesu - příprava a zpracování výrobních surovin
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Manipulační dělníci ve výrobě
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.01.2024
Mzda:
27 000 až 29 000 Kč
Hledáme pracovníka/ici na pozici Manipulant/ka výrobního procesu na pracoviště míchání surovin.

Pracovní náplň:

- příprava, ředění a zpracování surovin, jejich míchání
- evidence surovin určených pro výrobu
- čištění a dezinfekce nádob určených pro výrobu náplní, obalového materiálu od surovin
- administrativní agenda spojená s výrobním procesem

Požadujeme:

- fyzická zdatnost - manipulace s 1 000 L kontejnery, zvedání těžkých břemen
- manuální zručnost
- aktivní přístup k práci
- pečlivost, spolehlivost
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:

- příspěvek na stravování
- příspěvek na masáže
- příspěvek na pracovní oděv
- zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
- příspěvek na penzijní připojištění (po 1. odpracovaném roce)
- možnost stabilního zaměstnání na dobu neurčitou
- jednosměnný provoz

Pracovní doba:

- pondělí - pátek v čase 6:00 - 14:30, volné víkendy
- příležitostně odpolední směna (13:30 - 22:00)

Platové podmínky:
27 000 - 29 000 Kč hrubého, po zapracování možnost vyššího výdělku s ohledem na plnění předepsaných norem.

Nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67021667
Zaměstnavatel:
Primo group s.r.o. (25113593)
Kde budete pracovat:
Primo group s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 231 377
E-mail: primogroup@primogroup.cz

Další nabídka práce podle lokality