Nabídka práce Topič - obsluha vysokotlakých kotlů - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa TOPIČ - OBSLUHA VYSOKOTLAKÝCH KOTLŮ v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 24.01.2024 firma - zaměstnavatel Synthesia, a.s. (60108916). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 31 000 Kč .

Pracovní pozice:
Topič - obsluha vysokotlakých kotlů
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv)
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
24.01.2024
Mzda:
31 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, salát/dezert)
Dovolená navíc celkem 5 týdnů + sick days
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
- obsluha vysokotlakých parních kotlů spalujících uhlí, plyn a biomasu (rekonstrukce kotelny dokončena v roce 2019)
- řízení provozu vysokotlakých parních kotlů prostřednicvím automatických řídících systémů z velínu kotelny
- obsluha zařízení v souladu s platnými provozními předpisy
- zajištění řádného a bezporuchového provozu kotelny
- kontrola technického stavu zařízení kotelny, udržování pořádku na pracovišti
- zabezpečení provozu kotelny ve čtyřsměnném nepřetržitém provozu
Požadujeme:
- ÚSO obor strojní
- spolehlivost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce a rozhodování
- dobrý zdravotní stav
- ochota pracovat ve směnném provozu
- topičský průkaz pro kotle II. nebo I. třídy výhodou
Nabízíme:
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující firmě se 100letou tradicí
- příspěvek na firemní benefity až 20.000 Kč ročně (Cafeterie, Multi Sport a další)
- mimořádné odměny
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt:
- e-mailem
- telefonicky v pracovní dny 7.00 - 14.00
- osobně každou středu v 8.00 - Hlavní vrátnice Semtín

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67021963
Zaměstnavatel:
Synthesia, a.s. (60108916)
Kde budete pracovat:
Synthesia, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 466 824 354
E-mail: zamestnani@synthesia.eu

Další nabídka práce podle lokality