Nabídka práce Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ (KROMĚ TAHAČŮ) v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 25.01.2024 firma - zaměstnavatel M - SILNICE a.s. (42196868). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Odvětví:
Doprava
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.01.2024
Mzda:
50 000 až 60 000 Kč
Široký Jiří, tel.: 725 129 949, e-mail: jiri.siroky@msilnice.cz

Místo výkonu práce: dopravní stavby v Praze a Středočeském kraji

Požadujeme:
- nutnost ŘP skupiny C+E a profesního průkazu
- spolehlivost

Náplň práce: řízení nákladního automobilu s podvalníkem na stavbě

Zaměstnanecké výhody: Týden volna navíc, stravenky, penzijní připojištění

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67022344
Zaměstnavatel:
M - SILNICE a.s. (42196868)
Kde budete pracovat:
M - SILNICE a.s. - místo výkonu práce Trabantská 290/31
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 129 949
E-mail: jiri.siroky@msilnice.cz