Nabídka práce Sádrokartonář/sádrokartonářka - Příbram

S novou nabídkou volného pracovního místa SÁDROKARTONÁŘ/SÁDROKARTONÁŘKA v lokalitě Příbram přichází na pracovní trh ke dni 11.03.2024 firma - zaměstnavatel ZRUP Příbram a.s. (45147761). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Sádrokartonář/sádrokartonářka
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Montéři suchých staveb
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.03.2024
Mzda:
24 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 1 týden dovolené navíc
Jiné výhody 160,-Kč stravenky,firemní akce,firemní tarif od Vodafone
Poznámka k nabídce práce:
Pozice: Sádrokartonář/sádrokartonářka
Kontakt: Donátová Kristýna Mgr., tel.: 602 479 811, e-mail: donatova@zrup.cz
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
CO OD VÁS OČEKÁVÁME:
- Chuť pracovat a učit se novým věcem
- Manuální zručnost - prokazatelnou praxi
- Zkušeného pracovníka s cílem pracovat samostatně
CO BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
- Montáž sárokartonu do modulových staveb
- Různorodá a zajímavá práce v příjemném kolektivu
Zaměstnanecké výhody:
160 Kč stravenky, týden dovolené navíc, firemní akce, firemní tarif od Vodafone, ovocné středy, nápoje na pracovišti
Nástup od 1.2.2024 na dobu určitou do 31.1.2025. Mzda: 24 000,- až 35 000,- Kč
Místo výkonu práce: ZRUP Příbram a.s., Žežická č.p. 522, Příbram VII

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání
Jiné chuť pracovat a učit se novým věcem,manuální zručnost-prokazatelná praxe,

Reference:
67022499
Zaměstnavatel:
ZRUP Příbram a.s. (45147761)
Kde budete pracovat:
ZRUP Příbram a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 479 811
E-mail: donatova@zrup.cz

Další nabídka práce podle lokality