Nabídka práce FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - ASISTENT/KA, ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NA KATEDRU GEOGRAFIE - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - ASISTENT/KA, ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NA KATEDRU GEOGRAFIE v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 06.02.2024 firma - zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci (46747885). Výše nabídnuté mzdy za (12 hod/týdně) je přinejmenším 29 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
FAKULTA PŘÍRODOVĚDNĚ-HUMANITNÍ A PEDAGOGICKÁ - ASISTENT/KA, ODBORNÝ/Á ASISTENT/KA NA KATEDRU GEOGRAFIE
Odvětví:
Školství
Profesní zařazení:
Asistenti na vysokých školách
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
12
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
06.02.2024
Mzda:
29 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
CHARAKTER: výuka odborných předmětů v oboru geografie, vědeckovýzkumné aktivity, projektová a publikační činnost v oboru geografie, sebevzdělávací a další tvůrčí aktivity. DOVEDNOSTI: odborná (konferenční, projektová apod.) a publikační činnost v oboru geografie, (alespoň jeden článek v Impakt časopisu), akademická praxe v oborech geografie nebo podobném oboru z oblastí věd o Zemi min. 2 roky, pedagogická praxe na ZŠ, SŠ výhodou, znalost anglického jazyka na úrovni minimálně B2 (úroveň vyšší a další světové jazyky výhodou), uživatelská znalost softwarových dovedností. VZDĚLÁNÍ: vysokoškolské vzdělání v oborech geografie nebo podobném oboru z oblastí věd o Zemi, na pozici asistent/ka zahájené doktorské studium v oboru geografie nebo podobném oboru z oblastí věd o Zemi (podmínka pro vznik pracovního poměru), pro pozici odborný/á asistent/ka vědecká hodnost Ph.D. nebo CSc. v oboru geografie podobném oboru z oblastí věd o Zemi. PRAC.POMĚR: 30% úvazek, prac. sml. - na dobu určitou do 31.01.2027, s možností prodloužení. NÁSTUP: březen 2024 nebo dle dohody, mzd. zařazení A2 nebo A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené vědecké hodnosti.
Zaměstnanecké výhody: ubytování, podnikové stravování, dovolená navíc, předškolní zařízení.
Plat při 100% úvazku 29000,- Kč.
K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty: odborný životopis ve formátu Europass (vč. seznamu publikovaných odborných prací s případnými ohlasy), motivační dopis, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklad o zapsání do probíhajícího doktorského studia, doklady o odborné způsobilosti. Přihlášku s dokumenty doručte e-mailem (volnamista@tul.cz) nebo poštou nejpozději do 25.02.2024. Výběr. řízení je od 26.01.2024 zveřejněno na úřední desce TUL (https://www.tul.cz/univerzita/uredni-deska/kariera/).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Technická univerzita v Liberci uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Kontaktní údaje

Reference:
67022809
Zaměstnavatel:
Technická univerzita v Liberci (46747885)
Kde budete pracovat:
Technická univerzita v Liberci
Kontaktní údaje:
E-mail: volnamista@tul.cz

Další nabídky volných pracovních míst