Nabídka práce Odborný pracovník/pracovnice v ambulantních a terénních sociálních službách - Kutná Hora

S novou nabídkou volného pracovního místa ODBORNÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE V AMBULANTNÍCH A TERÉNNÍCH SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH v lokalitě Kutná Hora přichází na pracovní trh ke dni 29.01.2024 firma - zaměstnavatel Rytmus Střední Čechy, o.p.s. (27903508). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 33 000 Kč .

Odborný pracovník/pracovnice v ambulantních a terénních sociálních službách
Odvětví:
Zdravotnictví
Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.01.2024
Mzda:
33 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Do našeho týmu v Kutné Hoře hledáme kolegy / kolegyně na pozici
Sociální pracovník (odborný pracovník v ambulantních a terénních sociálních službách)
Popis pozice
Pracovník je součástí týmu služeb pro lidi s různou mírou znevýhodnění, zejména pro lidi s duševním onemocněním, mentálním postižením, nebo PAS. Zastává pozici klíčového pracovníka pro jednotlivé klienty. Mapuje potřeby klienta a hledá způsoby k jejich naplnění. Nastavuje vhodnou míru podpory a provází na cestě k větší samostatnosti a nezávislosti. Úzce spolupracuje s blízkým okolím klienta a jinými službami.
Místo: Kutná Hora a okolí
Úvazek: pracovní smlouva, plný / částečný úvazek
Nástup: dle dohody
Nabízíme
" smysluplnou a různorodou práci
" přátelské pracovní prostředí
" zázemí stabilní organizace (fungujeme již 20 let)
" odborný rozvoj, metodickou podporu, supervizi
" flexibilní pracovní dobu
" možnost podílet se na evropských projektech
" snadnou dojezdnost z Kolína, Čáslavi a okolí
" zaměstnanecké benefity, dovolenou navíc
" nástupní mzdu 32 - 34 000, s pravidelným navyšováním

Požadujeme
" pozitivní přístup k lidem se zdravotním znevýhodněním
" pracovitost, samostatnost, odpovědnost
" schopnost sebereflexe, otevřenost
" kreativní myšlení a flexibilitu
" schopnost jednat s různými typy partnerů (klient, rodina, úřady, služby a jiné instituce)
" schopnost pracovat v týmu

Vzdělání
" VŠ nebo VOŠ se sociálním zaměřením
(sociální práce / pedagogika / sociální politika, speciální pedagogika, apod.)
" v rámci rozvoje multidisciplinarity týmu uvítáme i kolegy z příbuzných oborů
(ergoterapie / adiktologie / pedagogika / andragogika apod.)
" možný souběh s dokončovaným studijním oborem
" řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
Zaujala Vás nabídka?
Zašlete nám e-mailem svůj profesní životopis a motivační dopis.

Kontakt
Bc. Marcela Rusková
773 391 190
vedouci.kh@rytmus-sc.cz

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Hornická 209, 284 01 Kutná Hora

Těšíme se na Vás!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67023243
Zaměstnavatel:
Rytmus Střední Čechy, o.p.s. (27903508)
Kde budete pracovat:
Rytmus Střední Čechy, o.p.s. P
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 391 190
E-mail: vedouci.kh@rytmus-sc.cz

Další nabídka práce podle lokality