Nabídka práce Projektant / projektantka pozemních staveb - Kostelec nad Orlicí na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTANT / PROJEKTANTKA POZEMNÍCH STAVEB v lokalitě Kostelec nad Orlicí na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel IRBOS s.r.o. (25933094). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 37 000 Kč .

Pracovní pozice:
Projektant / projektantka pozemních staveb
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Inženýři projektanti inženýrských děl
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
37 000 Kč
Kontakt e-mailem na adresu Denisa.mysakova@irbos.cz nebo telefonicky.

Požadujeme:
- znalosti ArchiCAD a OFFICE
- řidičský průkaz sk. B
- komunikativnost, organizační schopnosti
- spolehlivost, časová flexibilita.
Náplň práce:
- stavební projektant/ka se zaměřením na pozemní stavby.
Nabízíme:
- mzdu od 37.000,- Kč + zaměstnanecké benefity
- práci v příjemném kolektivu, odpovídající ohodnocení.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67023559
Zaměstnavatel:
IRBOS s.r.o. (25933094)
Kde budete pracovat:
IRBOS s.r.o. - pracoviště Kostelec nad Orlicí
Kontaktní údaje:
Tel.: 732 535 127
E-mail: Denisa.mysakova@irbos.cz

Další nabídka práce podle lokality