Nabídka práce *Zubní sestra - Velké Meziříčí na Žďársku

S novou nabídkou volného pracovního místa *ZUBNÍ SESTRA v lokalitě Velké Meziříčí na Žďársku přichází na pracovní trh ke dni 30.01.2024 firma - zaměstnavatel Stomatologická praxe doktora ILKA s.r.o. (07390734). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
*Zubní sestra
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Praktické sestry
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
30.01.2024
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody Benefity po zapracování, 5 týdnů dovolené
Do týmu moderní zubní ordinaci ve Velkém Meziříčí přijmeme zdravotní sestru.
Nabízíme:
- příjemné prostředí,
- pevnou pracovní dobu,
- benefity po zapracování,
- 5 týdnů dovolené
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání v oboru všeobecná sestra
- základní práce s PC
- samostatnost, organizační schopnosti
- poctivost
Náplň práce:
- asistence zubnímu lékaři při ošetření
- běžné úkony zdravotní sestry pro zajištění chodu zubní ordinace
Nabídka je vhodná i pro kandidátky bez předchozí praxe v zubní ordinaci.
Pokud Vás zaujala naše nabídka, prosíme o zaslání životopisu s motivačním dopisem na emai: ilko@hezkyzoubek.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - základní dovednosti PC

Reference:
67023597
Zaměstnavatel:
Stomatologická praxe doktora ILKA s.r.o. (07390734)
Kde budete pracovat:
Stomatologická praxe doktora ILKA s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: ilko@hezkyzoubek.cz

Další nabídka práce podle lokality