Nabídka práce Všeobecná zdravotní sestra/bratr - Sloupnice na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR v lokalitě Sloupnice na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel Domov pro seniory Sloupnice (00854255). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 28 340 Kč .

Pracovní pozice:
Všeobecná zdravotní sestra/bratr
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Ostatní všeobecné sestry se specializací
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
28 340 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: hledáme do našeho kolektivu všeobecnou sestru. Všeobecná sestra zajišťuje a poskytuje komplexní základní a specializovanou ošetřovatelskou péči.
NABÍZÍME: 5 týdnu dovolené, benefity na konci roku, 3x free days, příspěvek na obědy, finanční benefity při životním výročí, příspěvek 3000,- Kč na rekreaci
KONTAKT: telefonicky od 8 do 14 hod

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67024255
Zaměstnavatel:
Domov pro seniory Sloupnice (00854255)
Kde budete pracovat:
Domov pro seniory Sloupnice
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 311 534
E-mail: stanicni@ddsloupnice.cz

Další nabídka práce podle lokality