Nabídka práce Sales Admin - Mladá Boleslav

S novou nabídkou volného pracovního místa SALES ADMIN v lokalitě Mladá Boleslav přichází na pracovní trh ke dni 03.05.2024 firma - zaměstnavatel AVL Czech Republic s.r.o. (19458347). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 42 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Sales Admin
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Ostatní specialisté v oblasti techniky
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.05.2024
Mzda:
38 000 až 42 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní informace:
e mailem: aneta.mocova@avl.com

Upřesňujicí informace:
- Obor vzdělání: Práce je vhodná pro absolventy ekonomických a technických oborů. Vhodná i jako praxe pro studenty závěrečných ročníků (bakalářské i magisterské studium)

- Náplň práce: Support při udržování vztahů se zákazníky jménem skupiny AVL pro zákazníka Škoda / Volkswagen, Support při akvizici nových projektů a rozvoj nových prodejních potenciálů, Support při přípravě nabídek na vývojové služby se zaměřením na hnací ústrojí (konvenční, hybridní a elektrické), Support při realizaci jednání o smlouvách, Support při prezentaci nabídek a představení portfolia AVL zákazníkovi na všech hierarchických úrovních, Podpora interního projektového plánování, vedení a controllingu

- Odborné znalosti a zkušenosti: komunikativní a otevřené vystupování

- Jazyková vybavenost: Znalost češtiny, němčiny a angličtiny slovem i písmen (úroveň B2)

- Další požadavky: Vysoká míra cílevědomosti a sebeorganizace, ochota cestovat na služební cesty v tuzemsku i zahraničí.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67024269
Zaměstnavatel:
AVL Czech Republic s.r.o. (19458347)
Kde budete pracovat:
AVL Czech Republic s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 736 777 722
E-mail: aneta.mocova@avl.com

Další nabídka práce podle lokality