Nabídka práce Řidič sanitního vozu zdravotnické dopravní služby - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ SANITNÍHO VOZU ZDRAVOTNICKÉ DOPRAVNÍ SLUŽBY v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2024 firma - zaměstnavatel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (00159816). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 24 500 Kč .

Pracovní pozice:
Řidič sanitního vozu zdravotnické dopravní služby
Odvětví:
Zdravotnictví
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči zdravotnické dopravní služby
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
15.04.2024
Mzda:
24 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
ÚIRT – OSBP
přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozici

řidič sanitního vozu Zdravotní dopravní služby
nepřetržitý provoz

Nástup: dle dohody

Odborné požadavky:
• vzdělání min. střední odborné s výučním listem
• odborná způsobilost k výkonu povolání řidič sanitního vozu podle Zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění, o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče (absolvovaný kurz dopravy nemocných a raněných)
• řidičský průkaz skupiny B

Osobnostní požadavky:
• odpovědný přístup k práci
• komunikativnost, samostatnost, pečlivost
• příjemné a zdvořilé vystupování
• morální a občanská bezúhonnost

Jazykové kompetence:
• znalost ČJ

Náplň práce:
• přeprava nemocných a raněných sanitním vozidlem
• převozy zdravotnického personálu, biologického materiálu, tkání a orgánů osobním, speciálně upraveným vozidlem

Nabízíme:
• zajímavou a odpovědnou práci
• stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)
• nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
• možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Písemnou přihlášku, životopis s uvedením údajů o dosaženém vydělání a dosavadní praxi, Osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu zdravotnického povolání (kurz dopravy nemocných a raněných) a Souhlasem se zpracováním osobních údajů předloží zájemci elektronicky na: gabriela.judasova@fnusa.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Praxe v povoláních:
Dovednosti:
Jiné ukončený kurz doprava nemocných a raněných
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní)

Reference:
67024513
Zaměstnavatel:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (00159816)
Kde budete pracovat:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Kontaktní údaje:
Tel.: 543183245
E-mail: gabriela.judasova@fnusa.cz

Další nabídka práce podle lokality