Nabídka práce TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA - Červený Kostelec na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA v lokalitě Červený Kostelec na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 09.05.2024 firma - zaměstnavatel BATIST Medical Productions s.r.o. (46507850). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.05.2024
Mzda:
30 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody zajímavá práce, pracovní doba 37,5 hodiny týdně, příspěvek na stravování
Co Vás čeká: optimalizace technologických procesů; zavádění nových výrobků do výroby, dohled nad tvorbou dokumentace a kalkulací; odpovědnost za nastavené technologické procesy a jejich funkčnost ve výrobě, neustálé zlepšování efektivity výrobního zařízení; komunikace napříč odděleními (výroba, kvalita, logistika).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: min. SŠ vzdělání, analytické a logické myšlení, organizační schopnosti, být týmový hráč.

Co Vám můžeme nabídnout: zajímavou práci, 5 týdnů dovolené, pracovní dobu 37,5 hodiny týdně, příspěvek na stravování.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jiné analytické a logické myšlení, organizační schopnosti atd.

Reference:
67024534
Zaměstnavatel:
BATIST Medical Productions s.r.o. (46507850)
Kde budete pracovat:
BATIST Medical Productions s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 491 413 315
E-mail: ivana.lukasova@batist.com