Nabídka práce technická příprava výroby - TPV - Slavkov pod Hostýnem na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICKÁ PŘÍPRAVA VÝROBY - TPV v lokalitě Slavkov pod Hostýnem na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2024 firma - zaměstnavatel UNAR s.r.o. (29192510). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
technická příprava výroby - TPV
Odvětví:
Výroba a provoz
Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.04.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
pracoviště Slavkov pod Hostýnem
- Náplň práce: Administrativní zpracování nových obchodních případů (výroba zdravotních matrací a lamelových roštů), Evidence a plánování výrobních zakázek, Komunikace s dodavateli, Kalkulace, normování výroby, Konstrukce vyráběných dílců v PC
- Požadavky: Praxe v TPV výrobní organizace ideálně nábytkářský obor, Dobrá znalost práce s PC, MS Office, včetně práce s Exellem, Znalost německého nebo anglického jazyka (výhodou základy druhého jazyka), Schopnost komunikace po telefonu, Samostatnost, flexibilita, trpělivost, Komunikační schopnosti, Schopnost práce ve stresu, schopnost logického uvažování
- Nabízíme: nástupní hrubá mzda 30.000 Kč, po zapracování 40.000 Kč, nástup možný ihned
- Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: personalni@unar.cz.
Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta

Reference:
67025327
Zaměstnavatel:
UNAR s.r.o. (29192510)
Kde budete pracovat:
UNAR s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: personalni@unar.cz

Další nabídka práce podle lokality