Nabídka práce Mechanik/čka, opravář/ka elektronických zařízení - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa MECHANIK/ČKA, OPRAVÁŘ/KA ELEKTRONICKÝCH ZAŘÍZENÍ v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel ELGAS, s.r.o. (47469978). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 23 000 Kč .

Pracovní pozice:
Mechanik/čka, opravář/ka elektronických zařízení
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
23 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc Týden dovolené navíc + 3 dny sick days
Podnikové stravování Příspěvek na firemní stravování
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- diagnostika závad na deskách plošných spojů s použitím běžných měřidel, osciloskopů, multimetrů
- práce s elektrotechnickými schématy
- zkušenost s výměnou SMD součástek
- diagnostika, servisní činnost elektronického zařízení a následné testování oprav
Požadavky:
- SŠ (elektrotechnického směru)
- pracovitost, spolehlivost, schopnost samostatného a rychlého rozhodování
- ochotu učit se novým věcem
- AJ/NJ - výhodou
Nabízíme
- zajímavou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr
- práci v dynamické společnosti
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- odpovídající finanční ohodnocení
- spoluúčast na důležitých a náročných úkolech
- přátelský kolektiv
- pevná pracovní doba / jednosměnný provoz
- nástup možný ihned
Plat: dle schopností a praxe
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Reference:
67025417
Zaměstnavatel:
ELGAS, s.r.o. (47469978)
Kde budete pracovat:
ELGAS, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: personalni@elgas.cz

Další nabídka práce podle lokality