Nabídka práce OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ - MANAŽEŘI PROJEKTU - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ - MANAŽEŘI PROJEKTU v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel Mechanika, a.s. (25518127). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ - MANAŽEŘI PROJEKTU
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Jiné výhody služební auto, telefon, motivační ohodnocení
Poznámka k nabídce práce:
Životopisy zasílejte na email: banasova@mechanikapv.cz
Požadujeme: strojní či stavební směr výhodou, znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, ŘP sk. B - aktivní řidič, samostatnost, komunikativnost, proaktivní přístup
Náplň práce: péče o stávající zákazníky, získávání nových zákazníků v oblasti výplní otvorů - oken, dveří, fasád, spolupráce při realizaci zakázky - obchodní stránka zakázky, administrativa spojená se zakázkou
Nabízíme: služební automobil, telefon, motivační ohodnocení, podnikové stravování

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67026137
Zaměstnavatel:
Mechanika, a.s. (25518127)
Kde budete pracovat:
Mechanika, a.s.
Kontaktní údaje:
E-mail: banasova@mechanikapv.cz

Další nabídka práce podle lokality