Nabídka práce chůva - hospodyně - Vnorovy na Hodonínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa CHŮVA - HOSPODYNĚ v lokalitě Vnorovy na Hodonínsku přichází na pracovní trh ke dni 09.02.2024 firma - zaměstnavatel Romana Jechová (87724324). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 20 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
chůva - hospodyně
Odvětví:
Školství
Služby
Profesní zařazení:
Pracovníci péče o děti v domácnostech
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
09.02.2024
Mzda:
10 500 až 20 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Vhodné i pro OZZ. Požadavky:
- zkušenost s péčí o dítě mladší 1 roku, ochota vyjimečně pohlídat dítě večer či o víkendu (reference výhodou)
- flexibilita, schopnost přizpůsobit se chodu a nárokům rodiny v domácnosti se psem
- ochota cestovat (doprovod na pracovní cesty, vše plně hrazeno)
- řidičský průkaz výhodou, loajalita, ochrana soukromí
Pracovní náplň:
- veškeré činnosti spojené s péčí o dítě, výchovou a zdravým vývojem, doprovod na pracovních cestách
- běžná péče o domácnost
(pracující matka přítomna v domácnosti se bude zapojovat do každodenního života)
Pravidlené odměny za práci přesčas!!! příjemné domácí prostředí v RD, flexibilní pracovní doba, volno-dovolená. Kontakt na tel. od 9:00 do 16.00 hod, na mail.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67026582
Zaměstnavatel:
Romana Jechová (87724324)
Kde budete pracovat:
Romana Jechová
Kontaktní údaje:
Tel.: 725993951
E-mail: romca.capkova@gmail.com