Nabídka práce mechanik/mechanička - Lovosice na Litoměřicku

S novou nabídkou volného pracovního místa MECHANIK/MECHANIČKA v lokalitě Lovosice na Litoměřicku přichází na pracovní trh ke dni 02.04.2024 firma - zaměstnavatel Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o. (26695081). Výše nabídnuté mzdy je 40 600 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
mechanik/mechanička
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní elektromechanici
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
02.04.2024
Mzda:
30 000 až 40 600 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Upřesňující informace : náplň práce:
- technická podpora výroby a řešení technických problémů
- provádění údržby a oprav technologického vybavení strojů a
přidružených zařízení
- činnosti a úkoly provozního mechanika
- práce na zdvihací plošině
- práce v nepřetržitém provozu (krátké a dlouhé týdny - 12hodinové směny)

Požadujeme:
- minimálně vyučení v oboru mechanik, zámečník, obráběč kovů apod.
- manuální zručnost, samostatnost, schopnost umět si poradit
s problémem, zodpovědnost
- základní znalost mechaniky strojního zařízení
- svářecí průkaz výhodou
- základní znalost PC

Nabízíme:
- zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- možnost mzdového a profesního růstu
- měsíční výkonnostní bonusy
- příplatky za nepřetržitý provoz
- příspěvek na dojíždění dle vnitropodnikových pravidel
- týden dovolené navíc
- firemní dotované stravování
- příspěvek na životní připojištění nebo penzijní spoření
- poukázky za dobré nápady
Zaměstnanecké výhody: závodní dotované stravování, týden dovolené navíc, dojížděcí příspěvek, penzijní spoření nebo životní připojištění. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem a telefonicky.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67026612
Zaměstnavatel:
Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o. (26695081)
Kde budete pracovat:
Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 730 891 239
E-mail: prace@aoyama.cz