Nabídka práce Obsluha zařízení pro chemickou výrobu - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA ZAŘÍZENÍ PRO CHEMICKOU VÝROBU v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 14.03.2024 firma - zaměstnavatel Synthesia, a.s. (60108916). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
Obsluha zařízení pro chemickou výrobu
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha strojů a zařízení pro zpracování chemikálií drcením, mícháním, teplem, filtrováním a destilací
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
14.03.2024
Mzda:
28 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování teplé obědy za 19 Kč (v ceně: hlavní jídlo, polévka, dezert/salát)
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené, sick days
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
- obsluha strojů a zařízení, spolupráce při jejich údržbě
- obsluha jednoduchých chemickch aparatur a strojů
- obsluha plně automatizovaných linek řízených PC
Požadujeme:
- manuální zručnost
- chuť pracovat
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
Zaměstnanecké výhody:
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující firmě se 100letou tradicí
- příspěvek na firemní benefity až 20.000 Kč/ ročně (Cafeterie, MultiSport a další)
- mimořádné odměny
- odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000Kč
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt emailem, telefonicky (pracovní dny, v době 7.00 - 14.00) nebo osobně (každou středu od 8.00 - hlavní vrátníce Semtín).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67026816
Zaměstnavatel:
Synthesia, a.s. (60108916)
Kde budete pracovat:
Synthesia, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 466 824 354
E-mail: zamestnani@synthesia.eu