Nabídka práce Technický/á pracovník/pracovnice provozního střediska Pardubice - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICKÝ/Á PRACOVNÍK/PRACOVNICE PROVOZNÍHO STŘEDISKA PARDUBICE v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 22.03.2024 firma - zaměstnavatel Ministerstvo obrany (60162694). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Technický/á pracovník/pracovnice provozního střediska Pardubice
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Ostatní stavební technici
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.03.2024
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna
Jiné výhody příspěvek na stravování
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- řízení a koordinace stavby;
- kontrola technologických postupů a kvality provedených dodavatelských prací;
- plánování a vedení kontrolních dní stavby, včetně kontroly stavebního deníku;
- vytváření stavebních rozpočtů staveb;
- přejímka a zodpovědnost za dokončenou stavbu;
- zpracování veškeré potřebné technické dokumentace potřebné k zadání stavby investorem;
- zodpovědnost za kontrolu a správnost dodavatelského materiálu na stavbě.
Požadujeme:
- střední odborné vzdělání s maturitou stavebního směru
- orientace a znalost zákona o zadávání veřejných zakázek, stavebního zákona
- zpracování výkazu výměr a rozpočtování stavebních prací v programu Kros Plus
- stavební dohled při provádění stavebních prací
- zkušební doba 3 měsíce
Po roce možnost změny PP na dobu neurčitou
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 08:00 - 15:00).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word) znalost MS Office
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B výhodou

Reference:
67026878
Zaměstnavatel:
Ministerstvo obrany (60162694)
Ministerstvo obrany - Agentura hospodaření s nemovitým majetkem
Kontaktní údaje:
Tel.: 973 242 228, 724 845 837
E-mail: vrbap1@army.cz