Nabídka práce Administrativní pracovník - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 08.02.2024 firma - zaměstnavatel Hy&Ha s.r.o. (04019679). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 19 700 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Administrativní pracovník
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
08.02.2024
Mzda:
19 700 Kč
Poznámka k nabídce práce:
41100 Všeobecní administrativní pracovníci
ZamK
Kontakt telefonicky, e-mailem, osobně po předchozí domluvě.

Požadavky: Plynulá vietnamština, další cizí jazyky výhodou.Praxe není požadována. Nutná znalost MS Word a Excel.
Náplň práce: Zadávání příjemky do systému, úprava a příprava podkladů pro leták. Podpora
e-shopu.
Směny: Polední 10:00 - 14:00, Večerní 15:00 - 19:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Jazykové znalosti:
Vietnamština (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, Hy&Ha s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67026949
Zaměstnavatel:
Hy&Ha s.r.o. (04019679)
Kde budete pracovat:
Hy&Ha s.r.o.,
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 272 885
E-mail: hyha2015@email.cz

Další nabídka práce podle lokality