Nabídka práce Specialista / specialistka dodavatelské kvality - Týniště nad Orlicí na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA / SPECIALISTKA DODAVATELSKÉ KVALITY v lokalitě Týniště nad Orlicí na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 17.04.2024 firma - zaměstnavatel ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o. (04468562). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Specialista / specialistka dodavatelské kvality
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.04.2024
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody 13. mzda, docházkový bonus, benefity v rámci programu Cafeterie
Kontakt zasláním životopisu na e-mail lenka.kutnarova@kk-alpha.com, telefonicky nebo osobně na pracovišti.

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ technického směru
- AJ slovem i písmem
- uživatelská znalost práce na PC - MS Office
- výhodou je znalost základních nástrojů kvality (PPAP, PK, FMEA, MSA, SPC, EMPB, APQP,8D,....)
- výhodou je znalost standardů ISO 9001, VDA a IATF 16949
- znalost GD&T
- zkušenosti se vzorkováním
- řidičský průkaz skupiny B
- spolehlivost, proaktivnost, samostatnost, pečlivost.
NÁPLŇ PRÁCE:
- uvolňování dílů pro sériovou výrobu (PPAP, VDA)
- komunikace s českými i zahraničními dodavateli v českém a anglickém jazyce
- analyzování rizik a neshod výrobků
- úzká spolupráce s kolegy z oddělení Kvality, Zkušebny, Konstrukce, Technologie, Nákupu a Logistiky.
NABÍZÍME:
- zázemí mezinárodní společnosti
- dotované stravování, jídelna v areálu firmy
- firemní vzdělávání, pružná pracovní doba
- benefity v rámci programu Cafeterie
- 5 týdnů dovolené, 13. mzda, docházkový bonus
- možnost příspěvku na penzijní připojištění (dle kolektivní smlouvy).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
67027789
Zaměstnavatel:
ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o. (04468562)
Kde budete pracovat:
ALPHA Vehicle Security Solutions Czech s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 169 511
E-mail: lenka.kutnarova@kk-alpha.com

Další nabídka práce podle lokality