Nabídka práce Specialista IT a controlingu - Teplice

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA IT A CONTROLINGU v lokalitě Teplice přichází na pracovní trh ke dni 03.04.2024 firma - zaměstnavatel ROKA Industry, spol. s r.o. (48292982). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Specialista IT a controlingu
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.04.2024
Mzda:
40 000 až 60 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
POPIS PRACOVNÍ POZICE:
" Poskytování první linie technické podpory a řešení základních IT požadavků (např. problémy s připojením, software, hardware)
" Správa uživatelských účtů a přístupů
" Podpora při instalaci a konfiguraci softwaru a hardware
" Spolupráce s IT týmem při řešení složitějších technických problémů
" Správa webových stránek, sociálních sítí
" Vyhodnocení ziskovosti zakázek
" Příprava a kontrola rozpočtů a finančních plánů
" Sledování a analýza finančních výkazů
" Spolupráce na zlepšení finančních procesů a systémů
" Spolupráce při hledání úspor, kontinuální snižování nákladů
" Vytváření reportů a prezentací pro vedení firmy
" Podpora při finančním rozhodování a strategickém plánování
POŽADAVKY:
" Vzdělání v oblasti ekonomie, financí nebo IT, VŠ vzdělání výhodou
" Pokročilá znalost MS Excel podmínkou (tvorba kontingenčních tabulek, využití funkcí, tvorba grafů)
" Analytické myšlení a schopnost řešit problémy
" Znalost češtiny a komunikační angličtiny
" Samostatnost, pečlivost a týmový duch
" 25 dní dovolené
" Vzdělávací kurzy a školení/ možnost osobního růstu
" Příspěvek na penzijní pojištění
" Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
" Závodní stravování
" Denní nákup svačin
" Občerstvení na pracovišti
" Firemní fitness
" Firemní a teambuildingové akce
" Odměna za doporučení nového kolegy
" Odměna za věrnost a životní jubilea
V případě zájmu se hlásit e-mailem nebo telefonicky PO - Pá 8-15 hod

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67027829
Zaměstnavatel:
ROKA Industry, spol. s r.o. (48292982)
Kde budete pracovat:
ROKA Industry, spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 417577296, 602670124
E-mail: hr@roka-teplice.cz

Další nabídka práce podle lokality