Nabídka práce LAKÝRNÍK/LAKÝRNICE, NATĚRAČ/NATĚRAČKA - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa LAKÝRNÍK/LAKÝRNICE, NATĚRAČ/NATĚRAČKA v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel DV4 Ipsum s.r.o. (08592691). Výše nabídnuté mzdy je 28 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
LAKÝRNÍK/LAKÝRNICE, NATĚRAČ/NATĚRAČKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
26 000 až 28 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody stravenkový paušál
Poznámka k nabídce práce:
Kontaktní osoba Hoňková Petra, e-mail: info@dv4ipsum.cz
Společnost DV4 Ipsum s.r.o. je rozrůstající se mladá společnost postavená na dlouholetých zkušenost v oblasti strojírenské výroby.

Náplň práce: zakázková a opakovaná výroba, zámečnická příprava dílů, očištění, základování, lakování svařovaných dílců, kontrola rozměrů dle výkresové dokumentace, balení na expedici
Požadujeme: znalost čtení výkresové dokumentace, zvládání zámečnické práce, znalost práce s kusovníky, preciznost, spolehlivost, dochvilnost, odpovědný přístup
Nabízíme: práci v jednosměnném provozu, 25 dnů dovolené, stravenkový paušál, práci v malém kolektivu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67028139
Zaměstnavatel:
DV4 Ipsum s.r.o. (08592691)
Kde budete pracovat:
DV4 Ipsum s.r.o. - Vrahovická 4308, Prostějov
Kontaktní údaje:
E-mail: info@dv4ipsum.cz

Další nabídka práce podle lokality