Nabídka práce referent/ka nákupu - Plzeň

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT/KA NÁKUPU v lokalitě Plzeň přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň (00028916). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
referent/ka nákupu
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní referenti
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Životopis zasílejte na e-mail: hruba@obzor-plzen.cz
Požadujeme:
Uživatelská znalost práce na PC, komunikativní znalost AJ, ŘP sk. B, odpovědnost, samostatnost, znalost požadavků IATF16949 výhodou.
Náplň práce:
Objednávání materiálu/služeb dle požadavků výroby/úseků, tvorba/odeslání odvolávek, cenová jednání s dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů, hodnocení dodavatelů, atd.
Nabízíme:
Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, kompletní zaučení, školicí kurzy, práci na zahraničních projektech pro prestižní firmy, prémie, stravovací paušál, pracovní doba 7,5 hod denně, pravidelná školení

Nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Ano, OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67028380
Zaměstnavatel:
OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň (00028916)
Kde budete pracovat:
OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň
Kontaktní údaje:
E-mail: hruba@obzor-plzen.cz