Nabídka práce Pekař / pekařka - Rokytnice v Orlických horách na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PEKAŘ / PEKAŘKA v lokalitě Rokytnice v Orlických horách na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 06.05.2024 firma - zaměstnavatel FrostFood a.s. (63216671). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Pekař / pekařka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
06.05.2024
Mzda:
24 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Jiné výhody stravenkový paušál, nákup firemních výrobků za zvýhodněné ceny
Kontakt telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 14:00 hodin nebo e-mailem na adresu jana.machova@frostfood.cz.

Náplň práce:
- navažování surovin dle receptur
- míchání těsta na pizzu, obsluha pekařské linky
- vedení výrobních pekařských záznamů, úklid pekárny.
Nabízíme:
- stravenkový paušál, možnost nákupu výrobků za výhodné ceny
- kantýna v areálu s možností nákupu základních surovin
- kulturní akce, možnost zajištění ubytování nebo bydlení
- po jednom roce zaměstnání sociální benefity (důchodové pojištění...).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel FrostFood a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67028569
Zaměstnavatel:
FrostFood a.s. (63216671)
Kde budete pracovat:
FrostFood a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 494 337 652; 724 005 447
E-mail: jana.machova@frostfood.cz

Další nabídka práce podle lokality