Nabídka práce Speciální úklidové práce - nepravidelná pracovní doba - 130 Kč/hod. (Ostrava a okolí) - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIÁLNÍ ÚKLIDOVÉ PRÁCE - NEPRAVIDELNÁ PRACOVNÍ DOBA - 130 KČ/HOD. (OSTRAVA A OKOLÍ) v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 19.02.2024 firma - zaměstnavatel CLEANCAT s.r.o. (29453810). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 130 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Speciální úklidové práce - nepravidelná pracovní doba - 130 Kč/hod. (Ostrava a okolí)
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Ostatní uklízeči a pomocníci
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o pracovní činnosti
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
19.02.2024
Mzda:
130 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
KONTAKT - tel.: 596 223 724, e-mail: prace@cleancat.cz
Náplň práce: mytí prosklených ploch, čištění koberců, výškové úklidové práce, postavební úklidy apod. V zimě odklízení sněhu, v létě hrabání listí a úklid chodníků.

Pokud vlastníte ŘP sk. B, tak je to velkou výhodou.

Pracovní doba: nepravidelná pracovní doba. Zadávání úkonů společně s termíny na vykonání zadaných prací vždy obdržíte od svého nadřízeného pracovníka.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.

Nabízíme: práci na HPP, DPP a DPČ.

Mzda: 130 Kč/hod.

Nástup: ihned / dohodou.

Místo výkonu práce: Ostrava a okolí

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, CLEANCAT s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67028673
Zaměstnavatel:
CLEANCAT s.r.o. (29453810)
Kde budete pracovat:
CLEANCAT s.r.o. - Ostrava
Kontaktní údaje:
Tel.: 596 223 724
E-mail: prace@cleancat.cz

Další nabídka práce podle lokality