Nabídka práce Pracovník/ pracovnice v sociálních službách - Kutná Hora

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/ PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH v lokalitě Kutná Hora přichází na pracovní trh ke dni 16.02.2024 firma - zaměstnavatel Rytmus Střední Čechy, o.p.s. (27903508). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 15 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pracovník/ pracovnice v sociálních službách
Odvětví:
Zdravotnictví
Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.02.2024
Mzda:
15 000 Kč
Do našeho týmu v Kutné Hoře hledáme kolegu / kolegyni na pozici
Pracovník v sociálních službách
(asistent v ambulantních a terénních sociálních službách)

Popis pozice
Pracovník je součástí týmu služeb pro lidi s různou mírou znevýhodnění, zejména pro lidi s duševním onemocněním, mentálním postižením, nebo PAS. Asistent poskytuje přiměřenou míru potřebné podpory lidem se zdravotním znevýhodněním na jejich pracovišti, v jejich domácnostech, v terénu. Pravidelně konzultuje průběh asistence se sociálním pracovníkem, vede záznamy z průběhu služby. Asistence flexibilně nasedají na potřeby klientů služby (časově, obsahově).

Místo: Kutná Hora a okolí
Úvazek: pracovní smlouva, částečný úvazek
Nástup: od 1.4.2024 nebo dle dohody

Nabízíme
" smysluplnou a různorodou práci
" přátelské pracovní prostředí
" zázemí stabilní organizace (fungujeme již 20 let)
" odborný rozvoj, metodickou podporu, supervizi
" flexibilní pracovní dobu
" možnost podílet se na evropských projektech
" snadnou dojezdnost z Kolína, Čáslavi a okolí
" zaměstnanecké benefity, dovolenou navíc
" nástupní mzdu 14 - 15 000 (při úvazku 0,5), s pravidelným navyšováním

Požadujeme
" pozitivní přístup k lidem se zdravotním znevýhodněním
" pracovitost, samostatnost, odpovědnost
" schopnost sebereflexe, otevřenost
" kreativní myšlení a flexibilitu
" schopnost jednat s různými typy partnerů (klient, rodina, úřady, služby a jiné instituce)
" schopnost pracovat v týmu

Vzdělání
" základní, středoškolské
" výhodou odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (§ 116) - není nutnost
" možný souběh s dokončovaným studijním oborem
" řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)

Zaujala Vás nabídka?
Zašlete nám e-mailem svůj profesní životopis a motivační dopis.

Kontakt
Bc. Marcela Rusková
773 391 190
vedouci.kh@rytmus-sc.cz

Rytmus Střední Čechy, o.p.s.
Hornická 209, 284 01 Kutná Hora

Těšíme se na Vás!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, Rytmus Střední Čechy, o.p.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67028799
Zaměstnavatel:
Rytmus Střední Čechy, o.p.s. (27903508)
Kde budete pracovat:
Rytmus Střední Čechy, o.p.s. P
Kontaktní údaje:
Tel.: 773 391 190
E-mail: vedouci.kh@rytmus-sc.cz

Další nabídka práce podle lokality