Nabídka práce Sanitář všeobecný / sanitářka všeobecná na chirurgické oddělení - Rychnov nad Kněžnou

S novou nabídkou volného pracovního místa SANITÁŘ VŠEOBECNÝ / SANITÁŘKA VŠEOBECNÁ NA CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ v lokalitě Rychnov nad Kněžnou přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel Oblastní nemocnice Náchod a.s. (26000202). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 22 890 Kč .

Sanitář všeobecný / sanitářka všeobecná na chirurgické oddělení
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Sanitáři
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
22 890 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody příspěvek na závodní stravování, odměny a benefity dle platné kolektivní smlouvy
Žádosti o zaměstnání včetně životopisu zasílejte na e-mail machackova.lada@nemocnicerk.cz do 5.4.2024.

Náplň práce:
- pomocná činnost v rámci poskytování zdravotních služeb pod odborným dohledem a přímým vedením zdravotnických pracovníků ve dvanáctihodinových směnách včetně víkendů a svátků, bez nočních směn
- akreditovaný kurz pro sanitáře výhodou (uzavření pracovní doby na dobu neurčitou + vyšší mzdové ohodnocení, stabilizační příspěvek)
- uchazečům bez kurzu zaměstnavatel absolvování kvalifikačního kurzu sanitáře zajistí
Nabízíme:
- předpoklad prodloužení pracovní smlouvy
- příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené
- odměny a benefity dle platné kolektivní smlouvy
- nástup dle dohody.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67029295
Zaměstnavatel:
🏥 Nemocnice Náchod volná místa

Kde budete pracovat:
Oblastní nemocnice Náchod a.s. - Nemocnice Rychnov n.Kn.
Kontaktní údaje:
E-mail: machackova.lada@nemocnicerk.cz

Další nabídka práce podle lokality