Nabídka práce Material Handler (Skladník) - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa MATERIAL HANDLER (SKLADNÍK) v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 22.02.2024 firma - zaměstnavatel Thermo Fisher Scientific Brno s.r.o. (46971629). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 32 000 Kč .

Pracovní pozice:
Material Handler (Skladník)
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
22.02.2024
Mzda:
32 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontak e-mailem.

Co budete dělat?
o Přijímat, zaskladňovat, vydávat a balit materiál
o Pracovat s VZV
o Běžnou skladovou administrativu - každodenní práce na počítači
o Dodržovat pravidla BOZP
Jste to vy?
o Hledáme zodpovědné a manuálně zručné lidi
o Zkušenosti s prací s VZV velkou výhodou
o Platný vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
o Potřebujeme, abyste měli dobrou fyzickou zdatnost kvůli práci s břemeny
o Oceníme aktivní přístup a dobré komunikační dovednosti

Zaměstnanecké výhody:
Máme flexibilní pracovní dobu (s pevným jádrem od 8:00 do 13:00) a jednosměnný provoz
30 dní dovolené, možnost Multisport karty, penzijní připojištění, výhodný tarif od T-Mobilu a další benefity
Za doporučení nového kolegy můžete získat až 90 000 Kč
Na stravování v ní vám přispějeme 100 Kč za odpracovaný den

Kvalitní vybavení pro práci: firemní notebook, dva monitory a firemní telefon jsou u nás standard, další vybavení dle osobní preference

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67030362
Zaměstnavatel:
Thermo Fisher Scientific Brno s.r.o. (46971629)
Kde budete pracovat:
Thermo Fisher Scientific Brno s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: kristyna.smolova@thermofisher.com