Nabídka práce Prodavač / prodavačka - Dobruška na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ / PRODAVAČKA v lokalitě Dobruška na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 19.04.2024 firma - zaměstnavatel JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka (00032140). Výše nabídnuté mzdy je 26 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Prodavač / prodavačka
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači potravinářského zboží
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
19.04.2024
Mzda:
21 000 až 26 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány
Jiné výhody příspěvek na stravování
Kontakt e-mailem na adresu chudoba@jednotanp.com nebo telefonicky.

Požadujeme:
- dobré komunikační schopnosti
- příjemné vystupování
- samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů
- časová flexibilita.
Náplň práce:
- doplňování a prodej zboží, úklid.
Nabízíme:
- mzdu 21.000 - 26.000,- tis.Kč a výše dle dosahované tržby
- příspěvek na stravování 2.300,- Kč až 3.000,- Kč měsíčně
- prémie za bezproblémový chod prodejny
- nástup možný ihned.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67030977
Zaměstnavatel:
JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka (00032140)
Kde budete pracovat:
JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka - pracoviště Dobruška
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 259 225
E-mail: chudoba@jednotanp.com

Další nabídka práce podle lokality