Nabídka práce PEDAGOGIČTÍ PSYCHOLOGOVÉ/ETOPED - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa PEDAGOGIČTÍ PSYCHOLOGOVÉ/ETOPED v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 30.04.2024 firma - zaměstnavatel Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Hradec Králové, Říčařova 277 (62690001). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 46 260 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PEDAGOGIČTÍ PSYCHOLOGOVÉ/ETOPED
Odvětví:
Školství
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Pedagogičtí psychologové
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
30.04.2024
Mzda:
32 820 až 46 260 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadované dovednosti: Práce s PC
jiné: bezúhonnost
Nabízené výhody: Dovolená navíc + 12 dní studijního volna
jiné výhody: zvl.přípl., přísp. na FKSP, přísp. na stravenky, po zaprac. osobní ohod.

Upřesňující informace:
PP je možné prodloužit po prvním roce na dobu neurčitou
Požadujeme: VŠ vzdělání odpovídající § 18 zák. č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících
Náplň práce: práce s dětmi s poruchami chování
Nabídky vč. CV zasílejte na e-mail

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
67031089
Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Hradec Králové, Říčařova 277 (62690001)
Dětský diagnostický ústav, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Hradec Králové, Říčařova 277
Kontaktní údaje:
E-mail: monika.konstacka@seznam.cz

Další nabídka práce podle lokality